Borma IG PURE – tai ilgalaikė jūsų grindų apsauga su savaime atsinaujinančia valymo funkcija.

Borma IG PURE – tai ilgalaikė jūsų grindų apsauga su savaime atsinaujinančia valymo funkcija.

Aktyvus barjeras
IG-PURE apdoroti paviršiai įgauną apsauginį barjerą nuo mikroorganizmų dauginimosi, kurie dažnai yra pagrindinė nemalonaus kvapo priežastis. Ypatinga neorganinių kristalų struktūra užtikrina laipsnišką sidabro metalo jonų išsiskyrimą.
Tiksli kristalų nanostruktūra skatina kontroliuojamą sidabro išsiskyrimą, palaipsniui tirpstant „stiklą primenančiai“ medžiagai esant drėgnoms sąlygoms, taip išlaikant apsaugos veiksmingumą laikui bėgant.

Ilgalaikis efektyvumas
Neorganinės kilmės nanostruktūrinė stiklo matrica stabilizuoja IG PURE sidabrą, suteikdama atsparumą karščiui ir spalvos pasikeitimui, kas yra klasikinė visų standartinių sidabro priedų problema.
„Borma iG PURE“ turi galimybę pasiūlyti vidinį valymo ir dezinfekavimo mechanizmą. Sidabro inkapsuliavimo ir įterpimo į medienos paviršių technologija užtikrina nuolatinę dažnai liečiamų paviršių, tokių kaip grindys, durys ir stalčiai, apsaugą.

 

  • Borma iG PURE Wood Oil“ produktai pagaminti iš natūralių augalinių aliejų, gaunamų iš atsinaujinančių šaltinių. Ši specifinė savybė yra pažangiausias sprendimas dizaineriui, dengėjui ir galutiniam vartotojui, ieškančiam aukštos higienos, tvarumo ir natūralių saugių medžiagų.

 

  • Borma iG PURE produktai yra specialiai sukurti dengti vidaus grindis ir baldus ten, kur paviršių higiena yra esminis reikalavimas: virtuvėse, vonios kambariuose,vaikiškuose balduose, taip pat ir viešose vietose, skirtose maistui ruošti ir vartoti (barai, restoranai, valgyklos ir kt.).

 

  • Patikrinta kokybė - trečiųjų šalių laboratorijų patvirtinimas pagal tarptautinį reglamentą ISO 22196. Ribinė vertė (R) = 50%.