Sia Abrasives

 • Sia Abrasives - abrazyvų gamintojas, turintis daugiau nei 140 metų patirtį. Būdama viena didžiausių pasaulyje aukštos kokybės abrazyvinių gaminių gamintojų, Sia Abrasives kuria ir gamina įvairių formų, matmenų ir specifikacijų abrazyvus pramonei ir amatams.
   
  Mūsų aiškiai apibrėžti abrazyviniai procesai visoms medžiagoms ir taikymams reiškia, kad visada galime rasti tinkamą būdą tobulai paviršiaus apdailai pasiekti. Siūlome optimalias profesionalų konsultacijas, padedančias pasiekti puikių šlifavimo rezultatų. Mūsų ekspertai konsultantai turi daug techninės patirties ir ras jums tobulą šlifavimo sprendimą. Esame šalia jūsų, kad ir kur būtumėte. Sia Abrasives pasaulyje atstovaujama daugiau kaip 80 šalių.

  Svarbiausias tikslas - darbo proceso našumas, efektyvumas ir ekonomiškumas, kuris pasiekiamas atlikus išsamią šlifavimo procesų analizę.

  Sia Abrasives naujausi gamybos metodai ir technologijos užtikrina aukščiausią kokybę. Procesai su ultragarsine stebėsena užtikrina nuolatinį aukštą lygį. Standartizuoti bandymų metodai garantuoja aukščiausią gaminių saugumą.

  Sia Abrasive didžiuojasi galėdama pasiūlyti visą gaminių asortimentą bet kokiam šlifavimo būdui.