• Tungo alyva

  Kodas: GLB3992000
  1 l
  Kaina 26.28 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius
  Kaunas
  Klaipėda
  Šiauliai
  Panevėžys
  Tauragė
  Gamintojas
  Borma Wachs
 • Grynas, 100% natūralus medienos aliejaus ekstraktas, gaunamas spaudžiant Tungo medžio riešutų sėklas. Tungo aliejus kietėja veikiamas oro, todėl juo dengtas paviršius yra skaidrus ir negelsta. Idealiai tinka medienos apdailai ir aliejinių dažų bei rašalo paruošimui. Taip pat tinka naudoti lauke. Skirtas naudoti paviršiams, besiliečiantiems su maistu, tokiems kaip stalviršiai, virtuvės spintelės, pjaustymo lentos ir kt.

   

  SERTIFIKATAI IR ATITIKTIS

  Conformity to EN71.III Certification Safe for children's toys.
  Conformity to IBR Certification for green building issued by the Institute of Rosenheim.

  NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

  Užtepkite šepetėliu arba medžiagos skiaute. Kad būtų lengviau naudoti, pirmus du sluoksnius praskieskite 50% mineraliniu spiritu.

  Po bent 30 minučių nuvalykite perteklinį aliejų su švariu audiniu. Palikite džiūti 24 val. Sekantiems sluoksniams produktą skieskite palaipsniui mažindami skiediklio kiekį. Paskutiniam luoksniui naudokite neskiestą aliejų.

  Užtepus paskutinį sluoksnį, palikite jį 24 valandoms ir nuvalykite dar kartą, kad pagerintumėt džiūvimo procesą ir pašalintumėt bet kokį perteklinį aliejų. Iš viso reikalingi 4 sluoksniai, porėtiems arba išoriniams paviršiams reikės daugiau.

  Geresniam rezulatui švelniai patrinkite su plieno vilna "0000" po kiekvieno sluoksnio dengimo.